Wykorzystanie mil

Program ClubMiles został stworzony specjalnie dla Posiadaczy kart Diners Club Traveler, Diners Club Klasyczna i Diners Club Premium Vintage.

Po rejestracji do Programu, jego Użytkownicy gromadzą Mile za transakcje bezgotówkowe dokonane kartami Diners Club TRAVELER, Diners Club Klasyczna lub Diners Club PREMIUM VINTAGE w punktach sprzedaży i w Internecie, za transakcje gotówkowe, jak również za transakcje zakupu biletów lotniczych i rezerwacji hoteli na platformie clubmiles.pl.

Możesz wykorzystać swoje Mile na zakup biletu lotniczego na jedną spośród 500+ IATA tradycyjnych linii lotniczych oraz tanich linii, a także na rezerwację pokoju w jednym z 200 000 hoteli.

Wykorzystuj swoje Mile bez żadnych ograniczeń! W programie ClubMiles, liczba biletów dostępnych w zamian za zebrane Mile jest nielimitowana!

Jeżeli jeszcze nie zgromadziłeś wystarczającej liczby Mil – nie martw się – wybierz opcję łączoną i zapłać część kwoty zgromadzonymi Milami, a pozostałą część - kartami Diners Club TRAVELER, Diners Club Klasyczna lub Diners Club PREMIUM VINTAGE.

Pamiętaj! Wybierając opcję łączoną – opłacając zakupy częściowo zgromadzonymi Milami a częściowo kartami Diners Club TRAVELER, Diners Club Klasyczna lub Diners Club PREMIUM VINTAGE – NADAL gromadzisz Mile za część kwoty, którą opłacasz kartami Diners Club TRAVELER, Diners Club Klasyczna lub Diners Club PREMIUM VINTAGE: 1 Mila za każde 3 PLN wydane na bilet lotniczy tradycyjny, 1 Mila za każde 2 PLN wydane na bilet low cost oraz 1 Mila za 1 PLN wydany na rezerwację hotelową!

Nie czekaj, sprawdź już teraz, jak to działa!

ILE

mil

MOŻESZ ZDOBYĆ?

Policz, korzystając z naszego kalkulatora!

TWOJE WYDATKI

0mil

Twoje saldo za month1